Blog

Zadaszenie balkonu – od czego zacząć i co wybrać?

Balkon jest naszą  osobistą przestrzenią – mieszkając w wielopiętrowym bloku czy w piętrowym domu – dbamy o nasz mały kącik na świeżym powietrzu. Jest to miejsce, w którym możemy usiąść, zaczerpnąć powietrza, wypić w spokoju kawę i ogrzać twarz w słońcu. Jednak pogoda nie zawsze pozwala nam na taki wypoczynek. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Daszek na balkon pozbawi nas tych zmartwień.

Zadaszenie balkonu – od czego zacząć?

Kalendarzowe lato rozpocznie się już za kilka tygodni, a razem z nim wysokie temperatury,  rażące słońce oraz burzowe epizody. Co zrobić, aby ochronić siebie oraz swój balkon przed takimi sytuacjami? Należy wybrać zadaszenie, które nie tylko ochroni przed deszczem czy śniegiem, ale również zapewni bezpieczeństwo przed promieniami słonecznymi.

Rozwiązaniem problemu jest wybór daszku z poliwęglanu! Dodatkowym atutem jest estetyczny wygląd i gwarancja trwałości. 

Jaki typ zadaszenia wybrać? Daszki poliwęglanowe Arctom

Przed wyborem daszku warto zastanowić się, czy chcesz zadaszyć całą przestrzeń balkonu, czy tylko część. Ważne, aby zadbać o zadaszenie tego miejsca, w którym będziesz odpoczywać, czy spożywać posiłki. Jeśli balkon nie jest duży powierzchniowo, lepiej zdecydować się na zadaszenie całej przestrzeni.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz daszki w różnej kolorystyce i o różnych kształtach, co pozwoli na dopasowanie daszku do elewacji budynku i będzie stanowić estetyczne wykończenie. Możesz wybrać daszki z poliwęglanu lub daszki z akrylu:

– płaskie,
– markizowe,
– półokrągłe.

Wybierz też kolor aluminiowej konstrukcji spośród: bieli, brązu, antracytu i popielu!

Zadaszenie tarasu z Arctom

W swoim domu nie posiadasz balkonu, ale za to możesz delektować się świeżym powietrzem na tarasie? W naszym asortymencie przewidzieliśmy również taką ewentualność i proponujemy naszym Klientom daszki w wersji XXL. Daszki poliwęglanowe świetnie sprawdzają się na balkonie, więc spokojnie możesz im zaufać i zdecydować się na zadaszenie tarasu lub drzwi. Równie dobrze zapewnią beztroskie chwile i ochronę Tobie i Twojej rodzinie!

Szukasz daszku poliwęglanowego, ale nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dokonać wyboru!

Dodaj komentarz