Blog

Wyjaśniamy 5 wątpliwości, które pojawiają się podczas wyboru daszku z poliwęglanu.

Funkcją daszka nad drzwi jest osłona przed padającym deszczem lub silnym wiatrem, jednak Klient bierze również pod uwagę jego prezencję i trwałość. Wybierając daszek, chcemy by był to zakup na lata. Jak znaleźć daszek, który będzie odpowiadał naszym gustom i jednocześnie będzie wysokogatunkowym produktem? Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam, że wybór daszka nad drzwi wcale nie musi być skomplikowany.

Jaki kształt daszku nad drzwi wybrać?

Jest to jedna z pierwszych wątpliwości, pojawiających się po decyzji o zakupie daszku. Jak dopasować kształt do designu całej posiadłości? Czy daszek o takim kształcie ma prawidłowy system odprowadzania wodę? Czy nie będzie uciążliwy w pielęgnacji?

W naszej ofercie mamy do wyboru kilka rodzajów form do wyboru:

-daszki półokrągłe,
-daszki markizowe,
-daszki płaskie.

Wszystkie nasze produkty są zaopatrzone w specjalną uszczelkę, która chroni elewację budynku. Dodatkowo, każdy z naszych daszków posiada rynienkę odpływową. Takie rozwiązanie gwarantuje  prawidłowe odprowadzanie wody w trakcie deszczu. Nie musisz się zatem martwić o niechciane zacieki.

Daszki z poliwęglanu – szeroka paleta kolorów

Nasze daszki z poliwęglanu występują w kilku wersjach kolorystycznych. Z łatwością uda Ci się dopasować kolor daszku do elewacji czy też do stolarki okiennej. Możesz zdecydować zarówno o kolorze wypełnienia, jak i mocowania. Poliwęglanowe wypełnienie może być bezbarwne lub dymne, natomiast aluminiowe mocowania występują w pięciu odsłonach:

– biel,
– brąz,
– szary,
– antracyt,
– popiel.

Każdy z naszych daszków jest pokryty filtrem UV. Nie musisz się zatem martwić, że kolor pod wpływem działania promieni słonecznych wyblaknie szybko. Możesz się cieszyć jego wyglądem przez wiele lat.

Nie wiesz na jaki kształt daszku się zdecydować? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać opcję najlepszą dla Ciebie!

Daszki poliwęglanowe – lekkie, a trwałe

Poliwęglan to bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne, wytwarzane z żywicy poliwęglanowej. Dzięki przestrzeniom wypełnionym powietrzem charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną i trwałością. Nie straszny jest mu grad, śnieg czy ulewny deszcz. Produkowane przez nas daszki nad drzwi są mocowane stabilnych konstrukcjach aluminiowych.

Zbyt dużo ofert na rynku i nie wiesz, które produkty są najwyższej jakości? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz daszek naszej firmy!

Samodzielny montaż daszku z poliwęglanu

Nie każdy jest złotą rączką. Całe szczęście wybierając daszek nad drzwi Arctom nie musisz mieć skrzynki narzędziowej pełnej specjalistycznych akcesoriów. Wystarczą podstawowe narzędzia, trochę czasu i odrobiona chęci. Nasze daszki to lekkie konstrukcje, więc poradzisz sobie z montażem samodzielnie, bez angażowania drugiej osoby.

Daszki nad drzwi a pielęgnacja

Daszek wybrany, zamontowany, ale co dalej? Jak o niego zadbać? Bez problemu! Poliwęglan, dzięki swoim właściwościom, jest odporny na przyleganie kurzu i brudu. Na rynku istnieją specjalne środki do czyszczenia poliwęglanu, ale poradzisz sobie bez problemu z tym co masz w domu. Poliwęglan nie jest bowiem czuły na działanie środków czystości. Możesz użyć płynu do szyb i ściereczki z mikro fibry. Dokładnie tę kwestię zgłębiliśmy w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Dodaj komentarz