Linia RETRO – to połączenie nowoczesnych materiałów z bardziej tradycyjną formą zadaszeń, dla klientów którzy lubią bardziej klasyczne kształty. Nowe zadaszenia dzięki zastosowaniu zawijanych kształtów we wspornikach stają się ponadczasowe, łącząc w sobie nowoczesną technologię i tradycję.

Arctom  /  Produkty  /  Retro

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Foster

795,33  brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 795,33 

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Alba

Original price was: 709,81 zł.Current price is: 567,85 zł. brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0,00 

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Koliber

795,33  brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 795,33 

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Melba

655,71  brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 655,71 

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Regia

655,71  brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 655,71 

Biały RAL 9016
Antracyt RAL 7016

Daszek Cotta

849,44  brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849,44 

Daszki nad drzwi wejściowe to rozwiązania, które muszą łączyć w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd. Obie te cechy łączą w sobie produkty z linii Retro, która obejmuje 6 zadaszeń, w trzech różnych kształtach, a mianowicie płaskim, okrągłym oraz markizowym. Co wyróżnia daszki z poliwęglanu wchodzące w skład kolekcji Retro? Przede wszystkim połączenie nowoczesnych materiałów oraz tradycyjnej formy zadaszeń. Linia Retro odchodzi bowiem od nowoczesnych i prostych kształtów na rzecz klasycznych zaokrągleń, które są ponadczasowe. Zastosowanie nowoczesnych i lekkich materiałów, takich jak aluminium oraz poliwęglan przekłada się nie tylko na lekkość, ale również wytrzymałość tego typu daszków. W efekcie są to rozwiązania, które z pewnością będą służyły przez długie lata, nie tracąc w tym czasie swoich właściwości, czy atrakcyjnego wyglądu.

Jak już wspomniano daszki poliwęglanowe nad drzwi z linii Retro to 6 modeli zadaszeń. Warto podkreślić, że różnią się one nie tylko kształtem, ale także materiałami wykorzystanymi do ich produkcji. Modele Melab, Regia oraz Alba to daszki z poliwęglanu komorowego, które opierają się na aluminiowej konstrukcji oraz pokrycia wykonanego z płyty poliwęgalnowej kanalikowej. Aluminiowa konstrukcja w ich przypadku może zostać pomalowana proszkowo na biało lub czarno. W tych samych kolorach sprzedawane są zadaszenia Foster, Koliber oraz Cotta. Są to jednak daszki z poliwęglanu litego, który nie tylko wyglądem przypomina szybę, ale jest również lekki, elastyczny oraz bezpieczny. Wszystkie daszki poliwęglanowe z linii Retro posiadają uszczelkę zapobiegającą przeciekaniu wody przy styku daszku ze ścianą oraz rynienkę odpływową odpowiadającą za jej odprowadzanie. W efekcie daszki z poliwęglanu stanowią skuteczne zabezpieczenie przed padającym deszczem, czy śniegiem.

Komu dedykowane są daszki poliwęglanowe z linii Retro? Otóż są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowoczesnego oraz funkcjonalnego zadaszenia, a zarazem stawiają na klasyczny design. Daszki nad drzwi z kolekcji Retro są bowiem rozwiązaniami, które łączą w sobie nowoczesne materiały oraz tradycyjne wzornictwo. Ich zaletą jest również łatwość montażu, który bez żadnego problemu można przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy w tym celu wykorzystać dołączany kompletu uniwersalny zestaw montażowy, który, dzięki któremu możliwe jest przymocowanie zadaszenia do różnego rodzaju powierzchni. Instrukcje w tym zakresie bez problemu można znaleźć w Internecie, zarówno w wersji tekstowej, jak i w formie filmików.