O firmie

Od 26 lat na rynku

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku.
Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe,
lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe.

Nasze produkty można znaleźć w: Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz daszki nad drzwi służące np. do zadaszenia tarasów lub drzwi wejściowych.
Daszki z poliwęglanu, daszek nad balkon czy dodatkowe akcesoria tarasowe tj. ścianki.

Sprawdź już teraz!

Oś czasu
Arctom firma

Naszą fabrykę opuszczają produkty doceniane przez klientów w całej Europie. Dążymy do ciągłego rozwoju, dlatego w procesie produkcji wykorzystujemy nowe technologie i certyfikowane materiały najwyższej jakości. Pozwala nam to na tworzenie nowych modeli zadaszeń, które wpisują się w wygląd różnorodnych budynków, a dzięki latom doświadczenia nasze zadaszenia są wytrzymałe i odporne na zmieniające się warunki pogodowe

Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi klientami w całej Europie wprowadzamy nowe modele zadaszeń projektując je tak, by sprostać ich wymaganiom i dostosowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się trendów w architekturze.

Mapa
Arctom

Mamy świadomość, że firma to nie tylko maszyny, lecz przede wszystkim doświadczony zespół ludzi,
którego trzon pracuje u nas od początku powstania firmy wykonujący produkty z dbałością o szczegóły.

Dlaczego akurat my?

Nowoczesny
park maszynowy

Doświadczeni
Specjaliści

Certyfikowane
materiały

Produkty

Classic (9)

Economic (6)

Trendy (6)

Modern (11)

XXL (16)

Retro (6)

Industri (4)