XXL

Zadaszenia przeznaczone nad drzwi o większych wymiarach. Wykonane z płyty poliwęglanowej, konstrukcja aluminiowa.

XXL

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Postaw na większą wygodę z daszkami firmy Arctom

Posiadamy szeroką gamę daszków nad drzwi w rozmiarze XL i XXL. Doskonale sprawdzą się jako  zadaszenia drzwi o większych rozmiarach, daszki nad witrynami sklepowymi lub zadaszenia garaży. Duży daszek jest praktyczny w użyciu, zmieści się pod nim ławka, na której swobodnie będzie można odpocząć. To świetne rozwiązanie dla osób posiadających mało miejsca w ogrodzie czy na tarasie. Zajmuje jedynie przestrzeń na elewacji budynku, przez co nie ingeruje w podłoże. Konstrukcja wytrzymuje obciążenie nawet do 120kg.

Wybierz swój rodzaj pokrycia

W ofercie daszków XXL oferujemy następujące sposoby montażu:

· na wspornikach (daszki: Maxi Łuk, Larus XL, Meles XL, Largo XL, Bluemoon XL, Olor XL, Kamis Xl, Gomez XL, Bluemoon XXL),

· na odciągach (daszki: Turkus XL, Koral XL, Kwarc XL, Rubin XL).

Daszki nad drzwi na odciągach są bardzo stylową i estetyczną opcją zadaszenia. Przykuwają uwagę swoim nowoczesnym wyglądem i prostotą wykonania. Jest to rewelacyjna opcja dla osób, które lubią łączyć wygodę z funkcjonalnością i estetyką.

Wsporniki są klasycznym sposobem montażu daszków.  Charakteryzują się łatwą i prostą konstrukcją. Prostota pozwala na wykorzystanie ich w różnych stylach architektonicznych.

Łatwe czyszczenie – daszki nad drzwi wejściowe

Mimo tak dużego rozmiaru daszki łatwo i szybko można wyczyścić. W ich pielęgnacji wystarczy woda z mydłem lub dowolnym płynem do naczyń. Do wycierania zabrudzeń najlepsza będzie zwykła ściereczka z mikrofibry.

W zimę należy pamiętać o pozbywaniu z daszków nadmiernych warstw śniegu i lodu. Mogą one powodować dodatkowe obciążenie. W związku z tym daszek może stać się miej bezpieczny.

Jaki kolor daszku wybrać? Daszki nad drzwi firmy Arctom

Zadaszenie tarasów i daszki na balkon odgrywają istotną kwestię. Dlatego też wybór koloru daszka jest nie lada wyzwaniem. W naszej ofercie daszków XXL posiadamy do wyboru różne kolory aluminiowej konstrukcji daszka. Możesz wybrać brązowy, biały, antracyt lub srebrny.

Biały kolor daszków jest uniwersalny i perfekcyjnie dopasuje się zarówno do jasnego, jak i ciemnego odcienia elewacji. Daszki brązowe idealnie wpasują się w naturalne kolory ścian domu. Warto zestawić go z tynkiem o odcieniu żółtego, pomarańczowego i przede wszystkim we wszystkim pastelowych barwach. Antracytowe daszki zgrają się z szarością i bielą. Srebrny obecnie kojarzony jest z minimalizmem i nowoczesnością, dlatego daszki o tym kolorze również będą dobrze wyglądać z przeróżnymi szarościami, bielą lub ciemnymi odcieniami jak np. granatowy.