Blog

Arctom.pl zmienia się dla Was!

Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Specjalnie dla Państwa postanowiliśmy udoskonalić naszą stronę, tak aby była bardziej intuicyjna i lepiej prezentowała to co znajduje się w naszej ofercie. Sprawdźmy zatem co nowego u nas!

Czego potrzebujesz? My Ci podpowiemy!

Nie wiesz jakie są rodzaje daszków, z jakich materiałów są wykonane, jakie mają kształty i wielkości? Powinieneś zajrzeć do zakładki „Oferta”, w której staramy się udzielić odpowiedzi na te podstawowe pytania, tak aby ułatwić Wam wybór i jednocześnie przedstawić pełnię naszych możliwości.

Daszki poliwęglanowe, daszki z akrylu i daszki kompozytowe, ale czym się one różnią? Co to jest za materiał? Gdzie znaleźć daszek z wypełnieniem z konkretnego materiału? Odpowiedź na te pytania  i na wiele innych znajdziecie właśnie tam!

Czy daszek płaski dobrze się sprawdzi jako daszek nad drzwi? Zadaszenie tarasu z pomocą daszku w kształcie markizy? A może półokrągły daszek nad balkon? Wiele osób zadaje sobie takie pytania i my próbujemy dać na nie odpowiedź!

Szukasz daszka nad drzwi?  Szukaj szybciej!

Niektórzy wchodzą na naszą stronę i dobrze wiedzą czego szukają. Wiele osób zamiast przedzierać się przez gąszcz daszków chce szukać konkretnie: daszek półokrągły lub daszek w kształcie markizy,  mocowany na odciągach i z wypełnieniem z satynowej płyty akrylowej. Teraz na stronie arctom.pl jest możliwość wyszukiwania poprzez wskazanie konkretnych cech produktów. Wszystko dzięki wdrożeniu filtrów w zakładce „Produkty” :

  • Kształt daszka,
  • Sposób montażu,
  • Rodzaj pokrycia.

Wprowadzasz odpowiednie wartości, np. kształt: płaski i rodzaj pokrycia: płyta poliwęglanowa – dymna i wówczas Twoim oczom ukażą się wszystkie daszki z naszej oferty o takich parametrach. Możliwość zaznaczenia kilku cech pozwala porównać poszczególne produkty.

Zakupy w arctom.pl o wiele łatwiejsze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór daszka nad drzwi czy zadaszenia tarasu wcale do łatwych nie należy. Liczymy na to, że wprowadzone zmiany pomogą Państwu usprawnić ten proces. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nie wykluczamy konsultacji telefonicznych i jeśli wolą Państwo bardziej tradycyjną formę kontaktu – proszę dzwonić pod numer 505 186 615.

Szukasz daszku nad drzwi? Wejdź do naszej zakładki Produkty!

Dodaj komentarz