Blog

Wygodne meble ogrodowe – tylko w Arctom.pl

Odpoczynek, grill ze znajomymi, spotkania w gronie rodzinnym. To tylko kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu w ogrodzie. Jedno jest pewne – będziesz potrzebować wygodnych i funkcjonalnych mebli ogrodowych. Przeczytaj nasz wpis i przekonaj się, dlaczego i w tej dziedzinie warto postawić na Arctom!

Arctom.pl – dystrybutor mebli ogrodowych Lifetime

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko daszki nad drzwi czy na taras, ale także akcesoria, bez których nie można się obyć, jeśli chcesz spędzać czas na świeżym powietrzu.  Jakie akcesoria ogrodowe oferuje arctom? Przede wszystkim meble ogrodowe firmy Lifetime. Są to produkty rodem z USA – lekkie, z wysokiej jakości materiałów (polietylen wysokiej  gęstości) oraz funkcjonalne! Możesz je spokojnie zabrać na piknik, działkę, jak i rozstawić w ogrodzie. Ławki, czy też stoliki oraz zestawy piknikowe to produkty, które można składać, rozkładać i przenosić bez żadnych przeszkód.

Ich kolejna zaleta to odporność na działanie promieni UV. Konstrukcje posiadają dodatkową warstwę ochronną, która chroni je przed blaknięciem. Możesz cieszyć się swoimi meblami przez długie lata bez obaw, że zmienią swój wygląd!

Dla każdego, coś dobrego

Dysponujemy meblami różnego rodzaju. Możesz kupić gotowy zestaw piknikowy, który umocowany na stabilnej metalowej konstrukcji świetnie sprawdzi się na tarasie. Dla osób, które wolne chwile pod gołym niebem spędzają na balkonie, proponujemy stolik składany (popularnie zwany folding table) oraz krzesła składane. Takie rozwiązanie pozwoli na swobodną aranżację przestrzeni bez niepotrzebnej straty miejsca.

Fani wypadów w góry czy nad wszelkiego rodzaju akweny również mogą wyposażyć się u nas.  Doskonałym wyborem na tego rodzaju okazje będą składane stoły campingowe z dwoma ławkami. Posiadamy w naszej ofercie również meble outdoorowe, które są przeznaczone dla dzieci. Dziecięce zestawy świetnie sprawdzą się zarówno na wypadzie rekreacyjnym, jak i jako stały element podwórkowego wyposażenia.

Posiadamy szeroki wybór asortymentu – taras zadaszony

Upały doskwierają i uprzykrzają nam życie. Nawet jeśli mamy możliwość spędzania czasu na otwartej przestrzeni to ostre słońce często zmusza nas do szukania cienia. Mamy propozycje  daszków nad drzwi, daszków na balkon oraz zadaszeń tarasu, które na pewno sprawdzą się doskonale podczas upalnych dni zarówno jako zadaszenie tarasu, jak i daszek na balkon. Sprawdź naszą ofertę!

Szukasz ochrony przed uciążliwymi promieniami słonecznymi?  Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję!

Dodaj komentarz