Blog

Jak osłonić witrynę sklepową i wejście? Wybierz daszki z poliwęglanu.

Choć mogłoby się wydawać, że najważniejszym elementem sklepu jest jego asortyment oraz miła obsługa to jednak i zewnętrzne wykończenie ścian, czy wejścia odgrywa ważną, jeśli nie kluczową rolę. Aby dobrze zabezpieczyć wejście do sklepu i jednocześnie umożliwić swobodne przeglądanie towaru zza szyby drzwi postaw na solidnie wykonany daszek z poliwęglanu. To wariant, który nie tylko jest uniwersalny, ale i estetyczny oraz praktyczny!

Daszki nad drzwi wejściowe – Arctom

Wciąż nie wiesz, czym zabezpieczyć wejście do sklepu, by zapewnić swoim klientom możliwość komfortowego przyglądania się asortymentowi? A może chcesz zrobić pierwsze, dobre wrażenie na klientach i postawić na element, który przymocowany nad wejściem zapewni wchodzącym ochronę przed deszczemDaszek z poliwęglanu sprawdzi się zarazem w roli przesłony jak i atrakcyjnego dodatku nad wejście do sklepu. Warto na niego postawić z wielu powodów, a przede wszystkim dlatego, by każdy odwiedzający Twój sklep odniósł wrażenie ogromnej dbałości o detale. Daszek z poliwęglanu do jakość, solidne wykonanie i całkiem nowoczesna estetyka wykończenia wejścia do sklepu. Dlaczego warto zamocować ten typ daszku?

Na co zwraca uwagę klient w Twoim sklepie?

Każdy klient sklepu zwraca uwagę po pierwsze na asortyment, jego jakość i przeciętne ceny. Ważnym elementem reaserchu jest także wyposażenie i ogólna estetyka miejsca. Jeśli nie zadbasz o tzw. pierwsze dobre wrażenie to szybko stracisz potencjalnego kupującego.

Tak samo, jak ważny jest produkt, tak istotna jest obsługa pracująca w sklepie. Uprzejmość i znajomość dostępnego asortymentu odgrywa tutaj kluczową rolę.

Jednym z ważnych czynników oceny jest jednak także to, jak sklep prezentuje się od zewnątrz. Pamiętaj, że wiele zakupów odbywa się bezpośrednio w czasie popołudniowego spaceru. Przechodzień przystający obok sklepu zwraca uwagę na detale, a asortymentowi przygląda się zza witrynyDach z poliwęglanu komorowego ułatwi mu takie przeglądanie produktów, zawsze wtedy, gdy pogoda nie będzie sprzyjała zakupom.

Wejście do sklepu – czy warto je zabezpieczyć?

Dobra ekspozycja towaru w sklepie jest ważna z wielu powodów. Przede wszystkim umożliwia ocenę tego, co się w nim znajduje oraz dopasowanie miejsca do własnych, indywidualnych predyspozycji. Dobre przygotowanie wejścia do sklepu to także informacja o samych właścicielach i marce.

Brak zadaszenia wejścia do sklepu nie sprzyja odwiedzaniu go w czasie niepogody.

Jaki daszek nad drzwi sklepowe?

Aby mieć pewność, że wybrany daszek z akrylu nad drzwi sklepowe jest dobrej jakości warto kupić produkt cechujący się wysoką jakością. Tutaj sprawdzą się np. daszki z poliwęglanu od Arctom. Ciekawym modelem będzie zadaszenie w kształcie markizy na trzech odciągach z rynienką odpływową oraz uszczelką przyścienną. Tak wykonany daszek nad drzwi Retro solidnie trzyma się ściany i zapewnia ochronę na wypadek niepogody, ale przede wszystkim jest bezpieczny w użytkowaniu.

Daszek nad drzwi wejściowe jest wykonany z aluminium malowanego proszkowo. Wypełnienie to natomiast płyta z poliwęglanu komorowego w formie bezbarwnej z obustronnym filtrem UV.

Dodaj komentarz