Blog

Daszki z kompozytu – czy sprawdzą się jako zadaszenie balkonu?

Czym właściwie jest kompozyt?

Kompozyt jest materiałem niezwykle trwałym i ekologicznym. Zazwyczaj złożony jest z co najmniej dwóch różnych komponentów. Powstały surowiec charakteryzuje się lepszymi właściwościami, niż każda z użytych do jego stworzenia substancji z osobna.

Swoje zastosowanie znajduje w budownictwie np. przy tworzeniu żelbetonu. Tworzy się z niego także dachówki. Przez nas natomiast wykorzystywany jest do produkowania zadaszenia drzwi lub balkonu.

Czym charakteryzują się daszki kompozytowe?

Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości daszków z doskonale dobranych gatunkowo materiałów. Są one wykonane z dwóch warstw aluminium oraz środkowej warstwy, którą stanowi rdzeń polietylenowy. Te materiały zapewniają im trwałość na lata.

Nasze daszki kompozytowe idealnie sprawdzą się dla osób lubiących minimalizm i delikatne wykończenia. Pasują one do różnego rodzaju aranżacji, jednak najlepiej sprawdzają się przy nowoczesnych wejściach. Dzięki swojemu dopracowanemu designowi są uniwersalne i doskonale nadadzą się przy każdego rodzaju drzwiach.

Dodatkowo na naszej stronie istnieje możliwość wybrania koloru zadaszenia, więc spokojnie możesz dopasować go do swoich upodobań. Nasze daszki nad drzwi są także wyjątkowo szybkie do złożenia i wytrzymują spore obciążenieIch montaż jest prosty i trwa około 20 minut. Mogą one utrzymać w zależności od modelu około 100 kg obciążenia, więc nie musisz się martwić, że zostaną one uszkodzone pod naciskiem np. śniegu. Są też odporne na promieniowanie UV, więc nie powinieneś bać się o ich szybkie wyblakniecie. Nie są trudne w czyszczeniu, a do każdego daszku dodawany jest uniwersalny zestaw montażowy. Dodatkowym atutem produktów z naszej firmy jest ich korzystna cena, gdyż nie jest wygórowana i nada się na „każdą kieszeń”. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem zadaszenia drzwi lub balkonu, nasza firma z pewnością będzie dobrym wyborem.

Gdzie najlepiej zamontować daszek z kompozytu?

Nasze produkty sprawdzą się idealnie zarówno, jako daszki nad drzwi wejściowe, jak i na balkon. Dzięki materiałowi, z którego zostały stworzone, są niezwykle trwałe i przez bardzo długi czas mogą chronić nasz balkon przed opadami deszczu lub śniegu. Dzięki niemu nie musisz martwić się o meble ogrodowe zostawione podczas ulewy na balkonie, ponieważ daszek naszej firmy zapewni, że nie zostaną one przemoknięte. Inną zaletą posiadania takiego daszku jest możliwość przesiadywania na balkonie podczas deszczu bez ryzyka zmoknięcia.

Jak pielęgnować tego rodzaju daszek?

Pielęgnacja daszku kompozytowego w dużej mierze zależy od rodzaju materiału, z którego został wytworzony. Z reguły są one łatwe w utrzymaniuDaszki z kompozytu wykonane przez naszą firmę można czyścić niemal każdym detergentem, jednak nie wymagają one częstej pielęgnacji. Są one śliskie, przez co wszelki brud nie trzyma się ich zbyt długo.

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta dotycząca daszków kompozytowych, koniecznie sprawdź pozostałe daszki nad drzwi!

Dodaj komentarz