Trendy

Najbardziej wyrafinowana linia, w której wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu zadaszeń,  przeznaczona do wejść w nowoczesnym stylu. Zastosowanie satynowej płyty w zadaszeniach Agat i Rubin podkreśla nowoczesny charakter produktów.

Minimalistyczna konstrukcja zadaszenia Lazur w połączeniu z przejrzystą płytą skomponuje się z każdymi drzwiami. 

Daszki nad drzwi z akrylu i kompozytu - kolekcja Trendy | Arctom

Trendy

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie Twojego domu? Wypróbuj daszki akrylowe z kolekcji Trendy od Arctom!

Śledzisz trendy i podążasz za nimi? Świetnie! Teraz kupując daszek z akrylu nad swoje drzwi wejściowe lub drzwi balkonowe, a także ścianki boczne z akrylu, chroniące przed wiatrem i zapewniające odrobinę prywatności, możesz kierować się tym co najmodniejsze. Możesz wybrać daszki montowane na odciągach, np. daszek Rubin lub daszek Lazur. Oferujemy również daszki na wspornikach, tak jak w przypadku zadaszenia Virgo. W zależności od tego jakie są Twoje potrzeby dopasuj daszek rozmiarem, kolorem, materiałem wykonania i kształtem. Podkreśl nowoczesny wygląd swojego domu dzięki satynowej płycie zastosowanej w daszkach Agat i Rubin.

Warunki atmosferyczne nie straszne nowoczesnym daszkom Arctom

Daszki z kolekcji Trendy charakteryzują się dużą wytrzymałością na obciążenie, nawet do 120 kg! takim zadaszeniem nie musisz zanadto martwić się zalegającym śniegiem podczas zimowych dni. Mocne słońce czy ulewna pogoda również nie powinny niepokoić, dzięki odporności daszków akrylowych na promienie UV oraz rynienkom odprowadzającym wodę.

Zanieczyszczenia powietrza powodują częstszą potrzebę czyszczenia powierzchni na zewnątrz, dlatego aby nieco ułatwić życie użytkownikom, niektóre modele zostały wyposażone w system łatwego czyszczenia, znajdziesz go m.in. w modelu Agat lub Koral.

Kolor też ma znaczenie! Różne opcje kolorystyczne zadaszeń i ścianek bocznych z akrylu Arctom

W trendach istotną rolę pełnią kolory, dlatego w tej kategorii produktowej znajdziesz szeroki wybór kolorów konstrukcji.

  • Kolor popielaty RAL 7011 (daszek z akrylu Agat, Rubin, Koral oraz Ścianka Uniwersalna Z Akrylu)

  • Kolor biały RAL 9016 (daszek Agat, Rubin, Koral, Lazur, Ścianka Uniwersalna Z Akrylu oraz zadaszenia tarasów Apus, Lyra, Virgo i Orion)

  • Kolor srebrny RAL 9006 (daszek Agat, Rubin, Koral, Bluemoon oraz Ścianka Uniwersalna Z Akrylu a także zadaszenie Virgo, Orion, Apus i Lyra)

  • Kolor antracyt 7016 (daszek z akrylu Rubin, Agat, Koral, Lazur oraz ścianki boczne z akrylu zadaszenia tarasów Virgo, Apus, Orion i Lyra)

  • Kolor brązowy RAL 8017 (Ścianka Uniwersalna Z Akrylu)