Blog

Zadaszenie tarasu, zadaszenie balkonu, wiatrołapy

Wiatrołap to nic innego jak zapora chroniąca drzwi wejściowe przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj. śnieg, deszcz czy wiatr. Jeśli masz wrażenie, że silne podmuchy wiatru lub ostry deszcz uderzają w Twoje drzwi, rozważ zamocowanie konstrukcji, która może rozwiązać takie problemy. Oprócz omówionych korzyści, wiatrołap to także eleganckie, pełne wdzięku wykończenie drzwi wejściowych. Konstrukcja zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo jest jednocześnie stworzona z myślą o najnowszych trendach kolorystycznych i designerskich.

Arctom – ścianki boczne i daszki nad drzwi

Arctom – firma zajmująca się produkcją i sprzedażą gotowych elementów zadaszenia drzwi wejściowychbalkonowych i tarasowych ma rozwiązanie skierowane wprost dla Ciebie. To dzięki Arctom będziesz w stanie wyposażyć swój dom w przepiękny daszek nad drzwi czy ściankę boczną mocowaną tuż przy drzwiach. Dzięki elementom konstrukcyjnym będziesz mógł w prosty sposób stworzyć unikatowy wiatrołap z poliwęglanu.

Poliwęglan – materiał idealny do tego typu produktów, który opisywaliśmy w poprzednim artykule, jest niezwykle mocnym, a jednocześnie wytrzymałem materiałem. To zalety poliwęglanu połączone z doświadczeniem i wizją projektantów z Arctom spowodowały, że nasze produkty wyróżniają się jakością i perfekcją. Wiatrołapy z poliwęglanu są niezwykle przydatne w sytuacjach, gdy nasze wejście do domu lub salonu jest umiejscowione od strony silnie wiejących wiatrów.

Ścianki boczne i daszki nad drzwi w naszym sklepie online

Nasze daszki nad drzwi i ścianki boczne są dostępne już teraz dla Ciebie w naszym sklepie online. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni produkt dla siebie, a my zajmiemy się jego przygotowaniem i dostarczeniem do Ciebie. Wiatrołapy z poliwęglanu, daszki nad drzwi, ścianki boczne – wszystko tam znajdziesz – szczegółowe opisy i wizualizacje produktów.

Dodaj komentarz