Blog

Nowoczesny daszek nad drzwi

Daszek nad drzwi musi być elegancki i ładny dla oka. W związku z tym, że jest umiejscowiony w najbardziej widocznym miejscu każdego domu, jego wygląd dużo mówi o preferencjach mieszkańców. Wybierając daszek marki Arctom wybierasz prestiż w połączeniu z najlepszą jakością na rynku. Zastanawiając się nad zakupem daszku nad drzwi wejściowe lub daszku nad drzwi balkonowe dla każdego klienta podstawowym kryterium jest przede wszystkim trwałość i wygląd. Zadaszenie tarasu czy zadaszenie balkonu jest w końcu czynnością, którą wykonujemy jednorazowo i mamy nadzieję, że konstrukcja wytrzyma przez długi czas, bez względu na warunki atmosferyczne tj. temperaturę, opady śniegu czy deszczu bądź porywisty wiatr. Kupując taki daszek liczymy, że będzie to inwestycja na długie lata. Doskonale o tym wiemy i wierzymy, że jakość i precyzja włożona w wytworzenie daszków będzie doceniona przez naszych klientów.

Nowość – daszek nad drzwi Largo

Mając na uwadze oczekiwania konsumentów, wyszliśmy im naprzeciw i niedawno do naszej oferty włączyliśmy nowy produkt zadaszenia nad drzwi o nazwie – Largo. Daszek jest w kształcie markizy na odciągach z rynienką odpływową oraz uszczelką przyścienną.  Całość wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo i jest dostępna w następujących kolorach:

  • kolor biały RAL 9016,
  • kolor brązowy RAL 8017
  • kolor antracyt RAL 7016

Tak jak pozostałe produkty w naszej ofercie, również daszek Largo jest odporny na promienie UV oraz jest łatwy w montażu. Atutami daszku nad drzwi Largo jest jego wytrzymałość, gdyż poprawnie zamocowany do ściany daszek jest w stanie wytrzymać obciążenie do 100kg. Projektując daszek nad drzwi Largo nasi eksperci mieli na celu stworzyć produkt o najlepszych właściwościach, przy zachowaniu elegancji i zasad obecnie obowiązujących w dziedzinie designu. Efektem tych prac okazał się bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie daszek Largo. Wytrzymałość, system  usprawnień i cena, to cechy dające możliwość walki o pozycję  nr 1 na rynku. W taki sposób staramy się projektować wszystkie nasze produkty i tym samym dostarczać naszym klientom najlepszych rozwiązań zadaszenia drzwi, zadaszenia balkonu czy zadaszenia tarasu.

Dodaj komentarz