Blog

Targi dla dostawców Leroy Merlin w Paryżu razem z Arctom

Francuska sieć hipermarketów branży budowlanej – Leroy Merlin co roku organizuje w Paryżu wielkie targi dla swoich dostawców. Event organizowany jest na dużej dzielonej hali, a firma Arctom jako dostawca zadaszeń nad drzwi dla klientów Leroy Merlin brała udział w tym wydarzeniu.

Ogromna hala w Paryżu została podzielona na dwie główne części: „cuisine” i „menuiserie”, czyli odpowiednio kuchnie i stolarstwo. W bieżącym 2019 roku swoje produkty eksponowało ok. 130 firm, a wśród nich nie zabrakło firmy Arctom – producenta daszków nad drzwi z poliwęglanu.  Nazwa „Arctom” sugeruje łuki, których kształt był inspiracją do tworzenia daszków. To oni jako pierwsi wpadli na pomysł konstrukcji innowacyjnych daszków nad drzwi, które dzięki nim nabrały lekkości i elegancji.

Innowacyjna konstrukcja daszków nad drzwi

Wcześniejsze zadaszenia drzwi wejściowych czy zadaszenia tarasów produkowane były z topornych materiałów. Firma Arctom zrewolucjonizowała rynek, proponując rozwiązania oparte o poliwęglan.  Od tej pory daszek nad drzwidaszek na balkon czy zadaszenie tarasu stało się eleganckim i jednocześnie praktycznym wykończeniem domu. Pomysł, który narodził się w firmie Arctom, zaczęto kopiować w innych krajach np. w Niemczech, a nawet w Chinach. Pozwoliło to firmie Arctom oraz jej właścicielowi Tomaszowi Urbańczykowi szturmem wejść na międzynarodowy rynek.

Z łatwością zamontuj swój daszek nad drzwi

Innowacyjna konstrukcja to nie tylko materiał, z którego wytwarzane są daszki nad drzwi firmy Arctom, ale także prostota montażu. Daszki Arctom nie wymagają zatrudnienia specjalistycznej ekipy przy jego zakładaniu. Każdy klient jest w stanie samodzielnie zamontować produkt. Czas pełnej instalacji daszku to ok. 15-20 minut w zależności od modelu. Po jego zamontowaniu, zadaszenie balkonu czy zadaszenie tarasu zapewnia pełną ochronę przed promieniami UV, a także chroni przed deszczem, śniegiem i innymi anomaliami pogodowymi. Np. specjalny wspornik, wykonany w 100% ze stali nierdzewnej, jest odporny na korozję, co świetnie sprawdza się na terenach położonych blisko morza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą daszków nad drzwi.

Poliwęglanowe daszki nad drzwi Arctom na targach w Paryżu

Podczas targów w Paryżu zorganizowaną przez sieć hipermarketów branży budowlanej – Leroy Merlin, to właśnie stoisko firmy Arctom cieszyło się największym uznaniem zarówno wśród przedstawicieli sklepów, jak i całej załogi Leroy Merlin.  Firma była często wymieniana jako wzór podczas paneli dyskusyjnych i wykładów towarzyszącym targom.

Firma Arctom miała swoje stanowisko obok takich producentów i marek jak: Gutta czy Parlam. Można było także zapoznać się z nową kolekcją takich gigantów jak Velux, Gardengate, Dimoldura Grupo. Najnowsze trendy w zakresie szaf, zaprezentowało rodzime Indeco. Na tle konkurencji, niewątpliwie wyróżnili się dwoma modelami drzwi. Jedne z nich były stylizowane na witraż, drugie odzwierciedlały beton. Ponadczasowa biel i szarość to zapowiedź sezonu 2020, zarówno w garderobach, jak i w kuchniach.

Indeco wraz z Arctom’em były jednak jedynymi polskimi producentami, którzy reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej podczas targów branżowych Leroy Merlin 2019.

Dodaj komentarz