Blog

Daszki z kolekcji Economic – poznaj szczegóły i sprawdź czemu warto!

Linia Economic kierowana jest do klientów, dla których liczy się jakość przy zachowaniu jednocześnie możliwie najniższej ceny. Przystępna cena w połączeniu z materiałami o wysokiej wytrzymałości sprawia, że nasze daszki z kolekcji Economic są wybierane przez szerokie grono klientów.

Daszki z kolekcji Economic – czym jest zadaszenie nad drzwi?

Daszek nad drzwi stanowi proste rozwiązanie, które chroni nas oraz naszych gości przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Pozwala zniwelować niszczące działanie wiatru, deszczu, a nawet śniegu, z powodzeniem chroniąc każde drzwi wejściowe. Nasze zadaszenia nad drzwiami są bardziej ekonomiczne niż ganek, niezwykle łatwe w montażu a przy tym świetnie wyglądają – nadając Twojemu wejściu wyjątkowy charakter. Zostały one zaprojektowane tak, żeby być jednocześnie ozdobą każdego domu. Zarówno stylowy, jak i niedrogi, każdy nasz daszek nad drzwi wejściowe będzie idealny zarówno do drzwi przednich, jak i tylnych.

Daszki z kolekcji Economic – sprawdź rodzaje, poznaj niuanse!

W naszej ofercie z kolekcji Economic znajduje się 5 modeli daszków. Różnią się one między sobą wielkością oraz kształtem. Poznaj wszystkie modele z tej linii i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni nowoczesny daszek nad drzwi.

Daszek SP1 – minimalistyczny daszek nad drzwi

Ten daszek nad drzwi wejściowe jest niezwykle minimalistyczny w swym wyglądzie – zupełnie płaski, więc uniwersalny. Będzie idealnie pasował zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i do bardziej tradycyjnego. Dużą zaletą tego modelu jest to, występuje w trzech kolorach, przez co pasuje niemalże do każdego koloru elewacji budynku czy drzwi. Daszek SP1 wykonany jest z wysokiej jakości poliwęglanu komorowego przejrzystego. Materiał ten w połączeniu z odciągami wzmacniającymi konstrukcję sprawia, że daszek jest trwały i wytrzymały na obciążenie aż do 80 kg. Jest on także odporny na promienie UV. Dużą zaletą jest niemal błyskawiczny montaż konstrukcji, który zajmuje ok. 15 minut. Wymiary SP1 to 120x70x23,5 cm sprawiają, że zadowoli on osoby poszukujące mniejszego daszku nad wejście.

Daszek Topaz – uniwersalny desing

Dla osób szukających nieco większych daszków polecamy daszek Topaz. Jego rozmiar 130x70x22 cm i należy on do modeli średniej wielkości. Cechą wyróżniającą tego modelu jest subtelny, półokrągły kształt. Ta łukowa forma sprawia, że model Topaz pięknie się prezentuje, stanowiąc oryginalną ozdobę budynku. Podobnie do poprzednika, wytrzymuje on obciążenie do 80 kg, posiada rynienkę odprowadzającą wodę, a także uszczelkę przyścienną, która zapewnia optymalne przyleganie daszku do ściany. Zadaszenie to wykonane jest z poliwęglanu komorowego przejrzystego i montowane bez wsporników. Ten nowoczesny daszek nad drzwi występuje w trzech kolorach, co na pewno ucieszy osoby, chcące dopasować daszek do koloru budynku. Zaletą jest też możliwość samodzielnego oraz szybkiego zamontowania daszka (ok. 30 minut).

Daszek Turkus – nowoczesny daszek nad drzwi wejściowe

Możliwość wyboru jednego spośród trzech kolorów, mają również osoby decydujące się na model Turkus. Jest to daszek o markizowym kształcie i podobnie jak model SP1 montowany jest na odciągach. Jego kształt w połączeniu z zastosowaniem obustronnego filtra UV sprawia, że wygląda on niezwykle nowocześnie, stanowiąc przy tym silną ochronę przeciwsłoneczną. Nie bez znaczenia dla ochrony jest też wielkość daszka. Wymiary 140x82x19,5 cm sprawiają, że Turkus należy do dużych modeli.

Daszek Rumba oraz Zadaszenie Samba – wybór dla wymagających

Obydwa zadaszenia wykonane są z poliwęglanu komorowego bezbarwnego oraz konstrukcji aluminiowej malowanej proszkowo. Są to zadaszenia o płaskim kształcie, posiadające profil przyścienny i uszczelkę chroniącą mur przed zaciekaniem wody opadowej oraz rynną odprowadzającą wodę na boki. Niezaprzeczalnym atutem tych modeli jest możliwość wybierania spośród trzech wielkości: 120×5420 cm, 160x54x20 oraz 197x54x20 cm. Różnica między tymi dwoma zadaszaniami polega na innym rodzaju pokrycia. Rumba wykonana jest z płyty poliwęglanowej, natomiast Samba ma do wyboru dwa rodzaje materiału: płytę akrylową bezbarwną oraz satynową.

Dodaj komentarz