Blog

Daszek nad drzwi, daszek na balkon – zamów na arctom.pl

Daszek nad drzwi lub balkon – czy warto?

Daszek nad drzwi może i wydawać się niepozornym elementem domu, ale w rzeczywistości spełnia bardzo ważne funkcje – zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Nie tylko ochrania drzwi przed warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu są one dłużej w lepszej kondycji, ale jednocześnie poprawia wygląd budynku, zwłaszcza jak jest dobrze dopasowany. Kiedy warto o nim pomyśleć?

Nie ma tu sztywnych reguł, ponieważ można go zamontować na etapie stawiania domu, już podczas jego wykończenia, ale i w późniejszym czasie, gdy już wprowadzimy się do naszego nowo wybudowanego domu.

Daszek – z jakiego materiału powinien być wykonany?

Oczywiście z jak najtrwalszego, ale też ładnie się prezentującego. Takie są daszki poliwęglanowe, niezwykle odporne na wpływ różnych negatywnych czynników atmosferycznych jak promieniowanie słoneczne. Ciekawie wyglądają, poprawiając estetykę budynku i to niezależnie, z jaką konstrukcją mamy do czynienia, ponieważ z łatwością można je dopasować do domów budowanych w sposób tradycyjny i nowoczesny. Daszki z poliwęglanu są poza tym bardzo łatwe w montażu, gdyż bez żadnego problemu przymocujemy je do ściany. Gdzie można je kupić? Polecamy zwłaszcza www.arctom.pl

Arctom – godny zaufania sprzedawca i partner biznesowy

Firma Arctom już od ponad dwudziestu lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych rozwiązań w zakresie zadaszenia drzwi i balkonów. Wybierając daszek poliwęglanowy marki Arctom, zyskujemy gwarancję, że zakupiony produkt cechuje się tym, co najważniejsze – jakością wykonania, zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną.

Daszki nad drzwi Arctom cechują się znamienitymi właściwościami mechanicznymi, lekkością konstrukcji i wysoką odporność na stłuczenie. Jednocześnie, nie musimy się obawiać wygórowanej ceny, głównie z tego względu, że produkcja z poliwęglanu nie jest tak kosztowna, jak z innych materiałów, szczególnie ze szkła. Wybierając Arctom, na pewno znajdziemy coś dla siebie – po więcej zapraszamy na stronę ofertową dostępną pod adresem www.arctom.pl/pl/10-produkty.

Na uwagę zasługuje bardzo silna pozycja rynkowa Arctom, gdyż omawiany producent działa z powodzeniem nie tylko w Polsce, ale i na wielu zagranicznych rynkach, współpracują z zaufanymi partnerami na terenie całej Unii Europejskiej (między innymi w takich krajach jak Hiszpania, Francja, Węgry, Czechy i Słowacja). Wszystko rozpoczęło się w 1997 roku i już w tym okresie firma specjalizowała się w dziedzinie montażu płyt poliwęglanowych, by 3 lata później – w 200 roku poszerzyć swoją ofertę o produkcję zadaszeń systemowych na drzwi wejściowe i balkonowe.

Daszki poliwęglanowe Arctom to zakup na długie lata, bardzo dobrze znoszące upływ czasu. Można je stosować praktycznie wszędzie – w budynkach o konstrukcji tradycyjnej, jak również nowoczesnej. Daszek nad drzwi jest poza tym niezwykle łatwy w montażu, więc każdy poradzi sobie z zadaniem zamocowania go w wybranym miejscu. Nie zapominajmy też o korzystnym stosunku ceny do jakości, gdyż w porównaniu do innych materiałów (np. szkła) zyskujemy nie tylko doskonały produkt, ale jednocześnie spore oszczędności.

Dodaj komentarz