Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej.

arctom daszki poliwęglowe

daszki

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli ogrodowych na balkon lub taras?

W trakcie wyboru mebli na balkon lub taras należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Zobacz o czym warto pamiętać przy doborze mebli zewnętrznych i jak najlepiej wybrać meble ogrodowe. Zasady doboru mebli na balkon lub taras są zawsze podobne, niezależnie od tego czy masz zamiar wyposażyć mały, przydomowy taras czy dużą altanę, która jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt osób.

remove_red_eye 158 odsłony

Wiosenne grillowanie na tarasach i w ogrodach

Wiosenny ciepły wiatr, przyjemne promienie słońca i zapach pieczonych smakołyków na naszych grillach – o tym marzą niemal wszyscy, którzy mają dość zimowego letargu. Sposobów na odpoczynek może być mnóstwo. Wiele osób lubi spędzać te chwile wytchnienia na balkonie. Bo kto mówi, że na własnym balkonie nie można poczuć wiosennego klimatu?

remove_red_eye 197 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW