Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej.

arctom daszki poliwęglowe

daszki

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Na co zwrócić uwagę wybierając kolor i kształt daszku z poliwęglanu?

Uniwersalne kolory, które doskonale wpiszą się w każdą aranżację przestrzeni. Białe i srebrne daszki ładnie wyglądają zarówno na tle jasnych, jak i ciemnych budynków. Jednak ich wygląd to nie wszystko.

remove_red_eye 121 odsłony

Pielęgnacja i konserwacja zadaszenia nad drzwi

Daszek nad drzwi to świetna metoda na skuteczną ochronę wejścia do domu lub innego budynku. Przede wszystkim zadaszenie nad drzwi chroni przed warunkami atmosferycznymi i umożliwia długotrwałe utrzymanie naszych drzwi w dobrej kondycji. Warto jednak pamiętać, aby zapewnić odpowiednią konserwację tego typu zadaszeniom.

remove_red_eye 260 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW