Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz daszki nad drzwi służące np. do zadaszenia tarasów lub drzwi wejściowych. Daszki z poliwęglanu, daszek nad balkon czy dodatkowe akcesoria tarasowe tj. lampy czy ścianki. Sprawdź już teraz!

arctom daszki poliwęglowe

daszki nad drzwi

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Daszki nad drzwi - Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze

Jak wybrać daszek nad drzwi? Osłona przed deszczem czy intensywnym słońcem to niewątpliwie najważniejsze funkcje, jakie ma spełniać daszek nad drzwi. Warto jednak pamiętać, że oprócz roli użytkowej, powinien on być także estetycznym elementem wykończeniowym elewacji – niezależnie czy montowany jest na jej frontowej, czy tylnej stronie. Wybierając więc daszek na balkon lub nad drzwi wejściowe, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, aby uniknąć najczęstszych pomyłek. Jakich? O tym przeczytacie w tym artykule.

label
remove_red_eye 1119 odsłony

Planujesz zakup zadaszenia nad drzwi? Sprawdź daszki z poliwęglanu!

Daszki z poliwęglanu są coraz chętniej wybierane nad drzwi i taras. Nie tylko zabezpieczają je przed negatywnymi czynnikami pogodowymi, ale i cieszą oczy swoim estetycznym, perfekcyjnym wykonaniem. To solidne i funkcjonalne rozwiązanie, na które warto postawić!

label
remove_red_eye 3020 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW