Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej.

arctom daszki poliwęglowe

daszki

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Daszki nad drzwi z poliwęglanu zamontuj je sam

Daszek nad drzwi pełni zarówno funkcję estetyczną i użytkową. Zadaszenie nad drzwi to przede wszystkim ochrona drzwi przed opadami atmosferycznymi. Po zakupie takiego daszku, pozostaje kwestia zamocowania go. Musimy zadecydować czy chcemy go zamontować samodzielnie, czy chcemy, aby zrobiła to za nas profesjonalna firma.

remove_red_eye 24 odsłony

Jak dbać i chronić taras przed zniszczeniem? Ochroną dla niego może być daszek.

To najlepsza opcja ochrony naszego tarasu przed szkodliwymi czynnikami. Dzięki zadaszeniu tarasu Twoja strefa wypoczynku nie musi już więcej obawiać się deszczu lub śniegu. Pożegnaj na zawsze zmartwienia związane z niszczeniem się nawierzchni. Daszki firmy Arctom chronią także przed ostrym słońcem, pozwalając korzystać z tarasu nawet w najbardziej upalne dni.

remove_red_eye 328 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW