Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej.

arctom daszki poliwęglowe

daszki

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Zadaszenie tarasu dzięki daszkom poliwęglanowym Arctom

Zadaszenie tarasu może sprawiać nie lada kłopot lub być wyzwaniem dla właścicieli domów jednorodzinnych lub mieszkań. Tymczasem na rynku można odnaleźć produkty o zaskakująco dobrych parametrach oraz w dobrej cenie, które jednocześnie chronią elewację przed zniszczeniem i upiększają budynek. Dowiedz się więcej o daszkach z poliwęglanu, które mają wszechstronne zastosowanie.

remove_red_eye 405 odsłony

Dlaczego warto mieć daszek nad drzwi także jesienią?

Jak zadbać o codzienny komfort domowników i gości? Zdecyduj się na daszki nad drzwi. Sprawdź, jakie są rodzaje, które warto wybrać i dlaczego akurat te!

remove_red_eye 1403 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW