Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz daszki nad drzwi służące np. do zadaszenia tarasów lub drzwi wejściowych. Daszki z poliwęglanu, daszek nad balkon czy dodatkowe akcesoria tarasowe tj. lampy czy ścianki. Sprawdź już teraz!

arctom daszki poliwęglowe

daszki nad drzwi

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Daszki nad drzwi i zadaszenie balkonu - jakie korzyści?

Za co cenimy niezwykle praktyczne i bardzo estetyczne zadaszenia? Co daje daszek nad drzwi? Dlaczego warto montować daszek na balkon? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w najnowszym wpisie na naszym blogu. Zachęcamy do lektury!

label
remove_red_eye 329 odsłony

Daszki nad drzwi, zadaszenia z poliwęglanu

Zadaszenie przed wejściem do domu albo nad drzwiami balkonowymi bywa zbawienne w deszczowe i śnieżne dni, a latem przynosi ulgę, dając odrobinę cienia podczas upałów. Zadaszenia z poliwęglanu to optymalne rozwiązanie dla każdych drzwi.

label
remove_red_eye 1544 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW