Szybka wysyłka

SZYBKA WYSYŁKA

dużo opcji do wyboru

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

Możliwość zwrotu

14 DNI NA ZWROT

i wymianę

arctom producent daszkow poliwęglowych

O firmie

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1997 roku. Już od samego początku zajmowaliśmy się montażem płyty poliwęglanowej, projektowaniem, oraz wykonawstwem zadaszeń, w których wykorzystywaliśmy konstrukcje aluminiowe, lub stalowe, oraz płyty z tworzyw sztucznych jako poszycie konstrukcji. Od 2000 roku zajmujemy się produkcją zadaszeń systemowych nad drzwi wejściowe. Współpracujemy z firmami w całej Europie. Nasze produkty można kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Szwecji i wielu innych krajach Unii Europejskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz daszki nad drzwi służące np. do zadaszenia tarasów lub drzwi wejściowych. Daszki z poliwęglanu, daszek nad balkon czy dodatkowe akcesoria tarasowe tj. lampy czy ścianki. Sprawdź już teraz!

arctom daszki poliwęglowe

daszki nad drzwi

arctom daszki nad drzwi

meble outdoorowe

arctom ścianki

ścianki

arctom lampy

lampy i akcesoria

Blog

Daszek nad drzwi, daszek na balkon - zamów na arctom.pl

Poszukujesz solidnego, odpornego na upływ czasu daszka nad drzwi wejściowe lub balkonowe? Poznaj ofertę firmy Arctom! Daszek nad drzwi lub balkon - czy warto? Daszek nad drzwi może i wydawać się niepozornym elementem domu, ale w rzeczywistości spełnia bardzo ważne funkcje - zarówno praktyczne, jak i estetyczne. 

label
remove_red_eye 1626 odsłony

Zamontuj daszek nad drzwi w czasach pandemii

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, ten cudowny czas, gdy wszystko budzi się do życia. W tym roku radość z jej przyjścia została trochę zakłócona przez pandemię koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że nie możemy korzystać z jej uroków z całej mocy, spędzając miłe chwile w ogrodzie. Warto też pomyśleć nad praktycznym i estetycznym urozmaiceniu domu i jego otoczenia, instalując daszek nad drzwi! Gdzie go kupić? Czy montaż jest trudny?

label
remove_red_eye 2257 odsłony
przeglądaj wpisy

REFERENCJE KLIENTÓW