Blog

Firma Arctom producent zadaszeń nad drzwi od 23 lat

W kolejnym wpisie na naszym blogu chcielibyśmy Państwu przedstawić ogólny zarys naszej firmy i przybliżyć historię jaka stoi za producentem poliwęglanowych daszków nad drzwi, firmą Arctom.

Kilka słów o początkach firmy Arctom

Firma Arctom rozpoczęła swoje działanie jako producent zadaszeń w 1997 roku. Już od samych swoich początków firma zajmowała się montażem płyt poliwęglanowych. Oprócz tego Arctom w zakresie swoich usług zajmował się i nadal zajmuje projektowaniem oraz wytwarzaniem poliwęglanowych zadaszeń nad drzwi – zarówno zadaszenie balkonu czy zadaszenie tarasu.  Od roku 2000 firma poszerzyła swoją ofertę o produkcję zadaszeń systemowych nad wszelkiego rodzaju drzwi wejściowe, co wpłynęło pozytywnie na ilość klientów i rozwój firmy. Wyżej wymieniona oferta firmy Arctom obowiązuje do dzisiaj i cały czas ewoluuje, aby jak najlepiej dostosować się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Ciekawostką jest, że nazwa firmy Arctom nawiązuje do kształtu jakim jest łuk (z ang. arc). O podobnym kształcie produkowane są zadaszenia nad drzwi.

Producent daszków nad drzwi o europejskim charakterze

Firma Arctom poza swoją prężnie i ciągle rozwijającą się działalnością producenta zadaszeń w Polsce, współpracuje także z wieloma firmami zlokalizowanymi na terenie całej Unii Europejskiej. Arctom z powodzeniem nawiązał współpracę z partnerami z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Słowacja, Czechy i Węgry.

Ostatnio firma Arctom miała przyjemność brać udział w wielkich targach organizowanych przez francuską sieć hipermarketów branży budowlanej – Leroy Merlin. Zostaliśmy zaproszeni jako producent zadaszeń, który jest dostawcą swoich produktów dla francuskiego giganta. Temu wydarzeniu poświęciliśmy niedawno osobny wpis, do którego lektury gorąco zachęcamy: Targi dla dostawców Leroy Merlin w Paryżu razem z Arctom.

Arctom – producent zadaszeń, który nie stoi w miejscu

Nie bez znaczenia jest fakt, że firma Arctom istnieje już na rynku ponad dwie dekady. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu, skompletowaniu wykwalifikowanej kadry fachowców i bardzo dobremu przygotowaniu od strony technologicznej, Arctom jako producent zadaszeń, może podejmować się nowych wyzwań i sprostać coraz to większym wymaganiom. Daszek nad drzwiDaszek na balkonZapoznaj się z naszą ofertą już teraz! Zadaszenia, które produkujemy charakteryzują się trwałością, elastycznością i są przede wszystkim estetyczne.

Oprócz tego Arctom posiada rozbudowany dział technologiczny i dział nowych produktów, które prężnie działają w celu wymyślania i wdrażania jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Takie podejście pozwala firmie Arctom rywalizować z europejską konkurencją jak równy z równym i wysuwać się na prowadzenie dzięki swoim innowacyjnym pomysłom. Poza tym nasza firma posiada osobny dział rozwoju, w którym zatrudniani są najlepsi specjaliści i to oni w pocie czoła pracują nad tym, by w jak najlepszy sposób spełniać ciągle rosnące wymagania rynku.

Podsumowując, Arctom produkuje daszki poliwęglanowe, służące do zadaszenia tarasów, zadaszenia balkonów czy jako daszki nad drzwi wejściowe do domów. Jest to firma która ma na swoim koncie już 23 lata i stara się z całych sił by jak najefektywniej łączyć zdobyte przez lata doświadczenie z ciągłą chęcią rozwoju. Wynikiem tego jest bogata oferta produktów, z której mogą Państwo skorzystać już teraz!

Dodaj komentarz