Modern

Oferta dla bardziej wymagających klientów.

Dzięki zastosowaniu płyty akrylowej, której zaletą jest całkowita przejrzystość, zadaszenia nabierają lekkości i znakomicie komponują się z innymi elementami wejść, zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym stylu. Materiał płyta akrylowa przejrzysta, konstrukcja wykonana z aluminium.

Modern

Modern

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Daszki nad drzwi z kolekcji Modern - sklep Arctom

W poszczególnych porach roku daszki posiadają inne zastosowanie. Latem ochronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jesienią przed deszczem, zaś zimą przed śniegiem. Dlatego zadaszenie pełni bardzo ważną funkcję architektoniczną budynku. Wraz z firmą Arctom udekorujesz i zapewnisz ochronę swojego budynku. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, masz zatem pewność, że wybierasz odpowiedni produkt dla siebie.

Design Twojego balkonu, ogrodu i tarasu

Szeroki wybór kolorów i kształtów pozwoli na dopasowanie modelu daszka do indywidualnych potrzeb. Daszki nie tylko ochronią Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale też sprawią, że Twój dom będzie wyglądał nowocześniej. Dlatego też przez swój wygląd idealnie komponują się z domem i dodają mu elegancji i szyku. Zadaszenie drzwi, balkonu jest niezwykle praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Wybierz nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem daszków nad drzwi z firmy Arctom.

Daszki z akrylu prawie jak ze szkła!

Nasze daszki z oferty Modern wykonane są z płyty akrylowej. Nasi klienci mogą zdecydować się na płytę akrylową satynową lub przezroczystą. Daszki przezroczyste imitują daszki szklane, jednak nie są tak ciężkie jak one. Lekka konstrukcja daszku pozwala na prosty i samodzielny montaż. Do zalet można również zaliczyć fakt, że daszki akrylowe nie odbarwiają się. Możesz się zatem cieszyć doskonałym wyglądem przez wiele lat.

Przekonaj się sam i wybierz najlepsze rozwiązanie nad Twoje drzwi wejściowe.

Uzyskaj cień z satynowym daszkiem

· daszki satynowe ze względu na to, że są nieprzezierne zacieniają więcej przestrzeni,

· są łatwe w montażu i stanowią świetną alternatywę dla szkła,

· materiał satynowy delikatnie rozprasza światło,

· zarówno daszki satynowe, jak i bezbarwne są pokryte specjalną powłoką, która chroni daszek (a tym samym nas samych) przed niekorzystnym działaniem promieni UV.

W płytę akrylową bezbarwną wyposażone są daszki: Kwarc, Leo, Otis, Olor, Gomez, Kamis, Lemon, Olor Edelsthal mat; natomiast w płytę akrylową satynową daszki: Gomez, Kamis, Lemon.