Daszek Bluemoon XXL

3 075,00 zł
Brutto

Daszek Bluemoon XXL w kształcie markizy z rynienką odpływową oraz uszczelką przyścienną. 

Właściwości:

  • Waga:  50 kg
  • Szybki montaż: ok. 35 min 
  • Wytrzymuje duże obciążenie: do 90 kg
  • Uszczelka przyścienna zapewniająca dobre przyleganie daszku do ściany
  • Rynienka odprowadzająca wodę z aluminium anodowanego
  • Odporne na promienie UV
  • Konstrukcja daszku ze stali nierdzewnej
  • Płyta akrylowa PMMA przezroczysta
  • Zestaw montażowy uniwersalny.

Produkt nie wysyłamy firmą kurierską, możliwy jest wyłącznie odbiór osobisty przez klienta. Klient sam organizuje sobie transport

Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji.

m2
Kolor
Rodzaj pokrycia
Sposób montażu
Kształt
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Transparentny daszek Bluemoon XXL to doskonała propozycja na efektowne zwieńczenie wejścia do budynku mieszkalnego bądź użyteczności publicznej, stanowiąca połączenie dekoracyjnego wzornictwa z precyzją i jakością wykonania. 

Daszek Bluemoon XXL jest rozwiązaniem architektonicznym o formie markizy. Płyta stanowiąca bazę zadaszenia opiera się na wspornikach wykonalnych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Natomiast samo wypełnienie konstrukcji stanowi akrylowa transparentna płyta PMMA. Jej przezroczystość dodaje całej aranżacji wrażenia niebywałej lekkości. Dopełnieniem całości jest przyścienny profil i rynienka odprowadzająca z daszku wodę deszczową. Oba te elementy zostały wykonane z aluminium anodowanego, które w procesie elektrochemicznym pokryto warstwą tlenku. Stanowi ona barierę ochronną przed niszczycielską korozją i sprawia, że aluminium nabiera większej twardości niż ta, którą posiada naturalnie. Zadaszenie wykonano z troską o każdy szczegół i wysoką precyzją.

Instalacja daszku Bluemoon XXL zajmuje niewiele czasu - jego sprawne osadzenie na wspornikach nie powinno pochłonąć więcej niż około pół godziny. Ważnym elementem konstrukcyjnym całości jest rynienka, dzięki której w czasie opadów deszczu bądź śniegu z powierzchni akrylowej płyty dachowej odprowadzana jest woda. Uszczelka przyścienna, doskonale przylegając do elewacji budynku, zapewnia zaś maksymalną szczelność i gwarantuje, że woda nie przecieka pomiędzy daszkiem a ścianą. Przezroczysta płyta jest odporna na niekorzystny wpływ promieni słonecznych i w upalne dni chroni wejście do budynku przed nagrzewaniem się, a drzwi wejściowe - przed utratą koloru.

5902205141111
9 Przedmioty

Opis

Rodzaj zastosowanej płyty
Płyta akrylowa bezbarwna
płyta akrylowa satynowa
Kształt daszka
Markizowe
Szerokość
197 cm

Specyficzne kody