Wiatrołap to nic innego jak zapora chroniąca drzwi wejściowe przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj. śnieg, deszcz czy wiatr. Jeśli masz wrażenie, że silne podmuchy wiatru lub ostry deszcz uderzają w Twoje drzwi, rozważ zamocowanie konstrukcji, która może rozwiązać takie problemy. Oprócz omówionych korzyści, wiatrołap to także eleganckie, pełne wdzięku wykończenie drzwi wejściowych. Konstrukcja zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo jest jednocześnie stworzona z myślą o najnowszych trendach kolorystycznych i designerskich.

Arctom – ścianki boczne i daszki nad drzwi

Arctom – firma zajmująca się produkcją i sprzedażą gotowych elementów zadaszenia drzwi wejściowych, balkonowych i tarasowych ma rozwiązanie skierowane wprost dla Ciebie. To dzięki Arctom będziesz w stanie wyposażyć swój dom w przepiękny daszek nad drzwi czy ściankę boczną mocowaną tuż przy drzwiach. Dzięki elementom konstrukcyjnym będziesz mógł w prosty sposób stworzyć unikatowy wiatrołap z poliwęglanu.

Poliwęglan – materiał idealny do tego typu produktów, który opisywaliśmy w poprzednim artykule, jest niezwykle mocnym, a jednocześnie wytrzymałem materiałem. To zalety poliwęglanu połączone z doświadczeniem i wizją projektantów z Arctom spowodowały, że nasze produkty wyróżniają się jakością i perfekcją. Wiatrołapy z poliwęglanu są niezwykle przydatne w sytuacjach, gdy nasze wejście do domu lub salonu jest umiejscowione od strony silnie wiejących wiatrów.

Ścianki boczne i daszki nad drzwi w naszym sklepie online

Nasze daszki nad drzwi i ścianki boczne są dostępne już teraz dla Ciebie w naszym sklepie online. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni produkt dla siebie, a my zajmiemy się jego przygotowaniem i dostarczeniem do Ciebie. Wiatrołapy z poliwęglanu, daszki nad drzwi, ścianki boczne – wszystko tam znajdziesz – szczegółowe opisy i wizualizacje produktów.