Blog - Daszki nad drzwi bez tajemnic

Mini szklarnia domowa - co można w niej hodować?

Mini szklarnia domowa to przezroczysty pojemnik idealny do uprawy roślin. Z łatwością wyhodujesz w nim kiełki lub zioła. To również idealne pudełko do przechowania kosemtyków czy zabawek. Dużą zaletą domowej szklarni jest to, że została wykonana z poliwęglanu, co czyni ją odporną na uszkodzenia mechaniczne, a także ekstremalnie niskie i bardzo wysokie temperatury. Mini szklarnia to też łatwy sposób na uczenie najmłodszych dbania o rośliny.

label
remove_red_eye 204 odsłony

Budynki administracji publicznej - co można o nich powiedzieć ciekawego

Kiedy słyszymy "budynek administracji publicznej", najczęściej przychodzi nam na myśl budynek urzędu miasta czy województwa. Tymczasem definicja wskazuje na wiele różnych zastosowań dla takiego budynku. Z punktu widzenia architektonicznego, często wznosi się nowe budynki na potrzeby rozwijających się instytucji, ale zdarza się również, że urzędy zajmują obiekty już istniejące czy wręcz historyczne, czasem nawet będące pod ochroną konserwatora zabytków.

label
remove_red_eye 18 odsłony

Poliwęglan - do czego jest wykorzystywany?

Przejrzysty jak szkło i lekki, a przy tym wykazujący bardzo dobrą odporność na uderzenia. Co to za materiał? Chodzi tu o poliwęglan, który dzięki swoim cennym właściwościom i sporej elastyczności jest powszechnie wykorzystywany wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zastosowanie ochrony przed wiadrem lub wodą czy niezbędne jest wykonanie dobrej i niezawodnej izolacji. Tak naprawdę wystarczy się tylko przyjrzeć dokładniej otoczeniu, aby móc zobaczyć, jak wiele rzeczy wykonanych zostało z poliwęglanu.

label
remove_red_eye 1071 odsłony

Z czego sklada sie gotowy daszek nad drzwi wejsciowe?

Potrzebujesz ochrony schodów lub wejścia do domu przed deszczem czy słońcem? Dodatkowo zależy Ci na tym, aby ten nowy element wystroju wyglądał elegancko i przykuwał spojrzenia? Koniecznie dowiedz się czym jest daszek poliwęglanowy i dlaczego jest dobrym wyborem na zadaszenie!

label
remove_red_eye 58 odsłony

Daszki z kolekcji Economic - poznaj szczegóły i sprawdź czemu warto!

Linia Economic kierowana jest do klientów, dla których liczy się jakość przy zachowaniu jednocześnie możliwie najniższej ceny. Przystępna cena w połączeniu z materiałami o wysokiej wytrzymałości sprawia, że nasze daszki z kolekcji Economic są wybierane przez szerokie grono klientów.

label
remove_red_eye 138 odsłony

Jak wygląda montaż daszku nad drzwi z poliwęglanu? Sprawdź jak zrobić to szybko i sprawnie

Świetnie wygląda, służy latami i jest prosty w montażu. Daszek z poliwęglanu komorowego to jeden z najlepszych rodzajów zadaszenia drzwi. Jak poprawnie go zamocować?

label
remove_red_eye 112 odsłony

Jak z klasą urządzić wejście do domu?

Architekci z wieloletnim doświadczeniem podkreślają, że niebagatelnym elementem wpływającym na wrażenia estetyczne z danego projektu jest gustownie urządzone wejście do domu. 

label
remove_red_eye 50 odsłony

Jaki daszek wybrać? Sprawdź porównanie: daszek Larus, daszek Kamon i daszek Foster

Oto trzy propozycje daszków tego typu, znajdujących się w ofercie polskiego producenta Arctom. Sprawdź, który najlepiej uzupełni strefę wejściową Twojego domu. 

label
remove_red_eye 42 odsłony

Daszek nad drzwi z akrylu? Ale czym jest akryl?

Akryl to substancja, która jest często mylona z sylikonami – wszystko to przez podobną kolorystykę i zbliżone wyglądem opakowania. Okazuje się jednak, że posiadają one inne zastosowania. Czym charakteryzuje się akryl i gdzie znajduje swoje zastosowanie?

label
remove_red_eye 396 odsłony

Do jakiego wystroju będą pasować daszki z kolekcji Classic i Retro?

Zadaszenie do drzwi wejściowych stanowi wizytówkę. Pokazuje stosunek właścicieli domu i domowników do gości. Pozwala chwilę odpocząć i zaczekać w komfortowych warunkach na gospodarzy. Daszek może być także piękną ozdobą, która przyciąga wzrok. 

label
remove_red_eye 194 odsłony