Blog - Daszki nad drzwi bez tajemnic

Daszek nad drzwi dla obiektów publicznych - co wybrać?

W przypadku obiektów użyteczności publicznej stosowanie daszków zwykle jest obligatoryjne, gdyż każdy budynek powyżej dwóch kondygnacji przeznaczony na pobyt ludzi powinien być w taką ochronę wyposażony. Jak daszek nad drzwi wybrać dla obiektów publicznych?

label
remove_red_eye 151 odsłony

Jak będzie zachowywał się daszek nad drzwi po upływie lat?

https://arctom.pl/pl/content/4-o-nashttps://arctom.pl/pl/3-trendyDaszki nad drzwihttps://arctom.pl/pl/ o konstrukcji stalowej lub aluminiowej z wypełnieniem poliwęglanowym, akrylowym lub kompozytowym są świetną ozdobą wejścia, a jednocześnie ochroną przed niekorzystnymi czynnikami. Warto dowiedzieć się jak będzie się zachowywał daszek nad drzwi po upływie lat? Czy może być nadal trwały i elegancki? Jak dbać o jego konserwację?

label
remove_red_eye 24 odsłony

Przewodnik po materiałach - poliwęglan, akryl, kompozyt

Szkło już dawno zaczęło być wypierane przez tworzywa sztuczne, zarówno w przypadku zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tam, gdzie jest to możliwe, stosuje się materiały lżejsze, które są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także bezpieczniejsze w użytkowaniu. Warto poznać nasz przewodnik po materiałach, czyli garść wiedzy na temat poliwęglanu, akrylu i kompozytu. Jakie zadaszenie nad drzwi, balkon czy taras warto wybrać?

label
remove_red_eye 79 odsłony

Czy daszek nad drzwi to obowiązek? Warunki techniczne budynków, a daszki z poliwęglanu

W przypadku budynków o wysokości powyżej dwóch kondygnacji nadziemnych konieczne jest wykonanie zadaszenia nad wejściem. Zatem daszek nad drzwiami bywa obowiązkiem w pewnych sytuacjach, np. w budynkach wielorodzinnych czy wyższych budynkach użyteczności publicznej. Warto dowiedzieć się więcej na temat warunków technicznych budynków oraz instalacji daszków z poliwęglanu.https://arctom.pl/pl/content/7-porownywarka

label
remove_red_eye 137 odsłony

Gdzie warto zamontować daszek z poliwęglanu?

Ochrona wejścia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprawia, że można zachować jego reprezentacyjny charakter. Podobnie rzecz ma się z balkonami czy tarasami. Z dzisiejszego poradnika dowiecie się, gdzie warto zamontować daszek z poliwęglanu. Dowiecie się też więcej na temat rodzajów takich daszków i sposobów ich dopasowania do elewacji.

label
remove_red_eye 729 odsłony

Jak zamontować daszek nad drzwi wejściowe?

Daszki nad drzwi wejściowe doskonale chronią zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Gwarantują ochronę przy otwieraniu i zamykaniu drzwi. Pod takim daszkiem można przeczekać nagłe oberwanie chmury, jednocześnie stanowi on upiększenie elewacji. W dzisiejszym poradniku podpowiemy jak zamontować daszek nad drzwi wejściowe i balkonowe.

label
remove_red_eye 187 odsłony

Wykończenie budowy domu – poznaj funkcjonalności zadaszenia z poliwęglanu

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, które wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Na etapie prac wykończeniowych trzeba pamiętać o wielu elementach, które będą wpływały na bezpieczeństwo i komfort domowników. Gdy już uzyskasz zadowalający Cię efekt, nie zapomnij o detalach, które podkreślą wyjątkowy charakter Twojej nieruchomości. 

label
remove_red_eye 274 odsłony

Stylowe rozwiązania dla tarasu i balkonu – skuteczne zadaszenie i ochrona

Posiadanie tarasu lub balkonu jest bardzo wygodne, jednak w takim wypadku to ważne, aby odpowiednio zabezpieczyć drzwi, przez które domownicy wchodzą do domu. W tym celu warto się zdecydować na zakup zadaszenia zrobionego z trwałego i odpornego na zmienne warunki atmosferyczne materiału

label
remove_red_eye 103 odsłony

Daszki nad drzwi – jak odpowiednio dopasować rodzaj i wielkość?

Coraz więcej osób decyduje się na daszek nad drzwi. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest funkcjonalne, zapewnia też wygodę i zwiększa bezpieczeństwo. Oczywiście nie można zapominać, że daszki nad drzwi poprawiają walory estetyczne danego budynku. Jak odpowiednio dopasować rodzaj i wielkość daszku?

label
remove_red_eye 370 odsłony

Czy daszki z poliwęglanu są alternatywą dla szklanych daszków nad drzwi?

Odpowiednie zadaszenie umieszczone nad drzwiami zapewnia większą wygodę oraz bezpieczeństwo. Chroni też przed opadami deszczu oraz śniegu, a nawet podmuchami wiatru. Tutaj pojawia się jednak pytanie - jakie modele daszków nad drzwi wybrać? Czy daszki z poliwęglanu są alternatywą dla szklanych daszków nad drzwi?

label
remove_red_eye 140 odsłony