Blog - Daszki nad drzwi bez tajemnic

Daszek nad drzwi z akrylu? Ale czym jest akryl?

Akryl to substancja, która jest często mylona z sylikonami – wszystko to przez podobną kolorystykę i zbliżone wyglądem opakowania. Okazuje się jednak, że posiadają one inne zastosowania. Czym charakteryzuje się akryl i gdzie znajduje swoje zastosowanie?

label
remove_red_eye 301 odsłony

Do jakiego wystroju będą pasować daszki z kolekcji Classic i Retro?

Zadaszenie do drzwi wejściowych stanowi wizytówkę. Pokazuje stosunek właścicieli domu i domowników do gości. Pozwala chwilę odpocząć i zaczekać w komfortowych warunkach na gospodarzy. Daszek może być także piękną ozdobą, która przyciąga wzrok. 

label
remove_red_eye 94 odsłony

Jak połączyć praktyczne rozwiązania z pięknym wystrojem, czyli jak ze smakiem urządzić wiatrołap?

Wejście do domu najczęściej prowadzi do przejściowego pomieszczenia, w którym można zostawić odzież wierzchnią oraz buty. Pomieszczenie to nazywamy przedsionkiem, sienią, przedpokojem czy właśnie wiatrołapem.

label
remove_red_eye 73 odsłony

Daszek poliwęglanowy, akrylowy, czy z kompozytu - co wybrać?

Daszek nad drzwi jest bardzo przydatnym elementem domu. Chroni on drzwi przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Dzięki niemu drzwi nie zniszczą się od nadmiernej wilgoci. Przydaje się on jako ochrona przed opadami dla naszych gości. 

label
remove_red_eye 80 odsłony

Jak urządzić szklarnię w ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje!

Założenie funkcjonalnej szklarni wymaga jednakże przyswojenia pewnej dozy kluczowych informacji. O czym więc warto pamiętać przy urządzaniu własnego pięknego oszklonego ogrodu? 

label
remove_red_eye 135 odsłony

Arctom to nie tylko daszki nad drzwi. Sprawdź nasz nowy produkt – mini szklarnie domowe!

Niewielkie szklarnie z poliwęglanu stanowią urokliwe uzupełnienie domowej aranżacji. Stylowa, przezroczysta mini-konstrukcja, która swoim wyglądem przypomina miniaturową wersję ogrodowej cieplarki, może z powodzeniem być zastosowana jako domowa ozdoba. 

label
remove_red_eye 283 odsłony

Aranżacje ogrodowe - co będzie popularne w tym sezonie?

Kluczem do udanej aranżacji ogrodu jest dopasowanie jej stylu do otoczenia i na odwrót. Mieszkając w nowoczesnym budownictwie w centrum dużego  miasta, nie licz więc na to, że wiejski ogród będzie się tu świetnie komponował. Zdecydowanie lepiej, postawić wówczas na minimalizm i proste, geometryczne formy. Wszędzie zatem powinna panować spójność i  harmonia.

label
remove_red_eye 135 odsłony

Jak osłonić witrynę sklepową i wejście? Wybierz daszki z poliwęglanu.

Choć mogłoby się wydawać, że najważniejszym elementem sklepu jest jego asortyment oraz miła obsługa to jednak i zewnętrzne wykończenie ścian, czy wejścia odgrywa ważną, jeśli nie kluczową rolę. Aby dobrze zabezpieczyć wejście do sklepu i jednocześnie umożliwić swobodne przeglądanie towaru zza szyby drzwi postaw na solidnie wykonany daszek z poliwęglanu. To wariant, który nie tylko jest uniwersalny, ale i estetyczny oraz praktyczny!

label
remove_red_eye 112 odsłony

Jak rozplanować prace ogrodowe na wiosnę? | Porady od Arctom

Wiosna to wyjątkowa pora roku, kiedy przyroda budzi się do życia. Każdy miłośnik ogrodnictwa wie jednak, że praca na działce trwa przez cały rok. Jakie zadania czekają na Ciebie w najbliższym czasie, a co możesz zrobić na działce, dopiero gdy zrobi się cieplej?

label
remove_red_eye 435 odsłony

Nowy Rok - nowy Arctom. Poznaj naszą nową kolekcję daszków nad drzwi Retro.

Daszki nad drzwi to elementy, które muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie. W związku z tym powstają kolekcje, których stylistyka pasuje do aktualnych trendów. Doskonałym przykładem może być linia Retro, czyli nowa kolekcja marki Arctom. Czym się charakteryzuje? Jakie jeszcze nowości pojawiły się w tegorocznej ofercie Arctom? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

label
remove_red_eye 590 odsłony