Blog - Daszki nad drzwi bez tajemnic

Daszki z kolekcji Economic - poznaj szczegóły i sprawdź czemu warto!

Linia Economic kierowana jest do klientów, dla których liczy się jakość przy zachowaniu jednocześnie możliwie najniższej ceny. Przystępna cena w połączeniu z materiałami o wysokiej wytrzymałości sprawia, że nasze daszki z kolekcji Economic są wybierane przez szerokie grono klientów.

label
remove_red_eye 92 odsłony

Jak wygląda montaż daszku nad drzwi z poliwęglanu? Sprawdź jak zrobić to szybko i sprawnie

Świetnie wygląda, służy latami i jest prosty w montażu. Daszek z poliwęglanu komorowego to jeden z najlepszych rodzajów zadaszenia drzwi. Jak poprawnie go zamocować?

label
remove_red_eye 59 odsłony

Jak z klasą urządzić wejście do domu?

Architekci z wieloletnim doświadczeniem podkreślają, że niebagatelnym elementem wpływającym na wrażenia estetyczne z danego projektu jest gustownie urządzone wejście do domu. 

label
remove_red_eye 30 odsłony

Jaki daszek wybrać? Sprawdź porównanie: daszek Larus, daszek Kamon i daszek Foster

Oto trzy propozycje daszków tego typu, znajdujących się w ofercie polskiego producenta Arctom. Sprawdź, który najlepiej uzupełni strefę wejściową Twojego domu. 

label
remove_red_eye 21 odsłony

Daszek nad drzwi z akrylu? Ale czym jest akryl?

Akryl to substancja, która jest często mylona z sylikonami – wszystko to przez podobną kolorystykę i zbliżone wyglądem opakowania. Okazuje się jednak, że posiadają one inne zastosowania. Czym charakteryzuje się akryl i gdzie znajduje swoje zastosowanie?

label
remove_red_eye 364 odsłony

Do jakiego wystroju będą pasować daszki z kolekcji Classic i Retro?

Zadaszenie do drzwi wejściowych stanowi wizytówkę. Pokazuje stosunek właścicieli domu i domowników do gości. Pozwala chwilę odpocząć i zaczekać w komfortowych warunkach na gospodarzy. Daszek może być także piękną ozdobą, która przyciąga wzrok. 

label
remove_red_eye 132 odsłony

Jak połączyć praktyczne rozwiązania z pięknym wystrojem, czyli jak ze smakiem urządzić wiatrołap?

Wejście do domu najczęściej prowadzi do przejściowego pomieszczenia, w którym można zostawić odzież wierzchnią oraz buty. Pomieszczenie to nazywamy przedsionkiem, sienią, przedpokojem czy właśnie wiatrołapem.

label
remove_red_eye 101 odsłony

Daszek poliwęglanowy, akrylowy, czy z kompozytu - co wybrać?

Daszek nad drzwi jest bardzo przydatnym elementem domu. Chroni on drzwi przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Dzięki niemu drzwi nie zniszczą się od nadmiernej wilgoci. Przydaje się on jako ochrona przed opadami dla naszych gości. 

label
remove_red_eye 155 odsłony

Jak urządzić szklarnię w ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje!

Założenie funkcjonalnej szklarni wymaga jednakże przyswojenia pewnej dozy kluczowych informacji. O czym więc warto pamiętać przy urządzaniu własnego pięknego oszklonego ogrodu? 

label
remove_red_eye 162 odsłony

Arctom to nie tylko daszki nad drzwi. Sprawdź nasz nowy produkt – mini szklarnie domowe!

Niewielkie szklarnie z poliwęglanu stanowią urokliwe uzupełnienie domowej aranżacji. Stylowa, przezroczysta mini-konstrukcja, która swoim wyglądem przypomina miniaturową wersję ogrodowej cieplarki, może z powodzeniem być zastosowana jako domowa ozdoba. 

label
remove_red_eye 309 odsłony