Blog

Daszki nad drzwi z poliwęglanu zamontuj je sam

Daszek nad drzwi pełni zarówno funkcję estetyczną i użytkową. Zadaszenie nad drzwi to przede wszystkim ochrona drzwi przed opadami atmosferycznymi. Po zakupie takiego daszku, pozostaje kwestia zamocowania go. Musimy zadecydować czy chcemy go zamontować samodzielnie, czy chcemy, aby zrobiła to za nas profesjonalna firma.

remove_red_eye 189 odsłony

Jak dbać i chronić taras przed zniszczeniem? Ochroną dla niego może być daszek.

To najlepsza opcja ochrony naszego tarasu przed szkodliwymi czynnikami. Dzięki zadaszeniu tarasu Twoja strefa wypoczynku nie musi już więcej obawiać się deszczu lub śniegu. Pożegnaj na zawsze zmartwienia związane z niszczeniem się nawierzchni. Daszki firmy Arctom chronią także przed ostrym słońcem, pozwalając korzystać z tarasu nawet w najbardziej upalne dni.

remove_red_eye 508 odsłony

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli ogrodowych na balkon lub taras?

W trakcie wyboru mebli na balkon lub taras należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Zobacz o czym warto pamiętać przy doborze mebli zewnętrznych i jak najlepiej wybrać meble ogrodowe. Zasady doboru mebli na balkon lub taras są zawsze podobne, niezależnie od tego czy masz zamiar wyposażyć mały, przydomowy taras czy dużą altanę, która jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt osób.

remove_red_eye 455 odsłony

Wiosenne grillowanie na tarasach i w ogrodach

Wiosenny ciepły wiatr, przyjemne promienie słońca i zapach pieczonych smakołyków na naszych grillach – o tym marzą niemal wszyscy, którzy mają dość zimowego letargu. Sposobów na odpoczynek może być mnóstwo. Wiele osób lubi spędzać te chwile wytchnienia na balkonie. Bo kto mówi, że na własnym balkonie nie można poczuć wiosennego klimatu?

remove_red_eye 534 odsłony

Nowoczesny daszek nad drzwi

Daszek nad drzwi musi być elegancki i ładny dla oka. W związku z tym, że jest umiejscowiony w najbardziej widocznym miejscu każdego domu, jego wygląd dużo mówi o preferencjach mieszkańców. Wybierając daszek marki Arctom wybierasz prestiż w połączeniu z najlepszą jakością na rynku. Zastanawiając się nad zakupem daszku nad drzwi wejściowe lub daszku nad drzwi balkonowe dla każdego klienta podstawowym kryterium jest przede wszystkim trwałość i wygląd.

remove_red_eye 652 odsłony

Zadaszenie tarasu, zadaszenie balkonu, wiatrołapy

Wiatrołap to nic innego jak zapora chroniąca drzwi wejściowe przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj. śnieg, deszcz czy wiatr. Jeśli masz wrażenie, że silne podmuchy wiatru lub ostry deszcz uderzają w Twoje drzwi, rozważ zamocowanie konstrukcji, która może rozwiązać takie problemy. Oprócz omówionych korzyści, wiatrołap to także eleganckie, pełne wdzięku wykończenie drzwi wejściowych. Konstrukcja zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo jest jednocześnie stworzona z myślą o najnowszych trendach kolorystycznych i designerskich.

remove_red_eye 688 odsłony

Zadaszenia z poliwęglanu tarasów i balkonów

Dużą popularnością cieszą się zadaszenia wykonane z płyt poliwęglanowych. Wynika to z faktu, że materiał ten posiada wysoką wytrzymałość, jest lekki i wyglądem przypomina szkło. Jego ogromną zaletą jest niska cena, co znacznie obniża koszty produkcji. Daszki nad drzwi wykonane z poliwęglanu mają prostą i estetyczną konstrukcję, która pozwala na łatwy, samodzielny montaż.

remove_red_eye 665 odsłony

Poliwęglan – więcej niż dobry materiał

Poliwęglan jest nowoczesnym tworzywem sztucznym i stanowi doskonały zamiennik szkła. Co prawda materiał jest już znany od lat, gdyż technologia produkcji poliwęglanów została opracowana już na początku lat 50 XX wieku. Liczne ulepszenia tego materiału i coraz bardziej zaawansowane procesy technologiczne spowodowały, że obecnie jest niezwykle pożądanym materiałem do konstrukcji różnego typu elementów, wykorzystywanych następnie np. w budownictwie.

remove_red_eye 710 odsłony

Wybór zadaszenia nad drzwi wejściowe lub drzwi balkonowe

Jak wybrać odpowiednie zadaszenie nad drzwi wejściowe? Bogaty asortyment daszków nad drzwi sprawia, że każdy ma możliwość znalezienia rozwiązania odpowiednio dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jednak podczas przeglądania oferty i przed dokonaniem wyboru, warto rozpatrzyć kilka kwestii związanych z produktami, które będą miały wpływ na ich estetykę oraz funkcjonalność.

remove_red_eye 1432 odsłony

Montaż zadaszenia nad drzwi - daszki i ścianki Arctom

Zadaszenie nad drzwiami często traktowane jest jako niepotrzebny element, generujący dodatkowe koszty. Tymczasem jest to rozwiązanie dające wiele korzyści, które jednak należy odpowiednio wybrać i zamontować. Bardzo duża liczba możliwości sprawia, że każdy może wybrać dla siebie taki produkt, który spełni jego oczekiwania i będzie nie tylko dodatkiem poprawiającym estetykę elewacji, ale również praktycznym rozwiązaniem dla domu czy obiektu użyteczności publicznej.

remove_red_eye 1513 odsłony