Blog - Daszki nad drzwi bez tajemnic

Zadaszenie balkonu - od czego zacząć i co wybrać?

Balkon jest naszą  osobistą przestrzenią - mieszkając w wielopiętrowym bloku czy w piętrowym domu – dbamy o nasz mały kącik na świeżym powietrzu. Jest to miejsce, w którym możemy usiąść, zaczerpnąć powietrza, wypić w spokoju kawę i ogrzać twarz w słońcu. Jednak pogoda nie zawsze pozwala nam na taki wypoczynek. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Daszek na balkon pozbawi nas tych zmartwień.

label
remove_red_eye 644 odsłony

Wyjaśniamy 5 wątpliwości, które pojawiają się podczas wyboru daszku z poliwęglanu.

Funkcją daszka nad drzwi jest osłona przed padającym deszczem lub silnym wiatrem, jednak Klient bierze również pod uwagę jego prezencję i trwałość. Wybierając daszek, chcemy by był to zakup na lata. Jak znaleźć daszek, który będzie odpowiadał naszym gustom i jednocześnie będzie wysokogatunkowym produktem? Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam, że wybór daszka nad drzwi wcale nie musi być skomplikowany.  

label
remove_red_eye 1794 odsłony

Czemu zadaszenie tarasu jest tak istotne dla rodzin z dziećmi?

Małe dzieci uwielbiają bawić się na zewnątrz – często nie przeszkadza im zimno czy deszcz, jednak rodzice w trosce o swoje pociechy nie pozwalają im przebywać poza domem w trakcie niepogody. Jak zatem pogodzić „dwie zwaśnione strony”? Należy zadaszyć taras i balkon! 

label
remove_red_eye 1249 odsłony

Montaż daszków nad drzwi zimą to zły pomysł? Sprawdziliśmy to!

Wszyscy właściciele domów, ale też zarządcy innych nieruchomości, pragną aby budynek i korzystanie z niego były wygodne, a przestrzeń zagospodarowana gustownie i użytecznie. Jednym z elementów tzw. małej architektury, który przyda nam się w tym celu, są daszki nad drzwi, które spełniają podobną funkcję do zadaszeń balkonów i tarasów.

label
remove_red_eye 955 odsłony

Daszki nad drzwi wejściowe - jakie wybrać?

Zadaszenie nad drzwiami to bardzo praktyczny element każdego domu czy balkonu. Daszki chronią przed deszczem i słońcem, a także ułatwiają odśnieżanie zimą. Podpowiadamy, jak wybrać optymalny daszek nad drzwi.

label
remove_red_eye 3422 odsłony

Sklep internetowy Arctom - daszki nad drzwi

XXI wiek przyniósł nam wiele innowacyjnych rozwiązań, które zrewolucjonizowały nasze codzienne życie. Możemy do tego zaliczyć również zakupy przez Internet. Z roku na rok coraz więcej osób dokonuje zakupów online. Takie rozwiązanie jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Jakie korzyści niosą ze sobą zakupy przez Internet? Co warto kupować? Wszystko znajduje się w poniższym artykule.

label
remove_red_eye 7173 odsłony

Daszki nad drzwi jesienią

Jesień to zdecydowanie ten czas, gdy pogoda nie rozpieszcza i często w ciągu jednego dnia mamy do czynienia z różnymi warunkami pogodowymi. Jednocześnie staramy się, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć drzwi wejściowe, balkonowe czy tarasowe. Rozwiązaniem, które zwiększa komfort są daszki z poliwęglanu.

label
remove_red_eye 5226 odsłony

Czy masz daszek nad drzwi? Powinieneś zamówić go już dziś!

Pogoda potrafi dać się we znaki, zaskakując nas opadami różnego rodzaju, porywistym wiatrem i mocno palącym słońcem. Niby znamy to bardzo dobrze, lecz nie da się przyzwyczaić do tej zmienności aury. Na te warunki narażone są też drzwi zewnętrzne, które szybko ulegają zniszczeniu. Jak więc chronić siebie i tego rodzaju elementy domu? Rozwiązaniem jest jakościowy daszek z poliwęglanu! Dlaczego warto?

label
remove_red_eye 2285 odsłony

Daszki nad drzwi - Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze

Jak wybrać daszek nad drzwi? Osłona przed deszczem czy intensywnym słońcem to niewątpliwie najważniejsze funkcje, jakie ma spełniać daszek nad drzwi. Warto jednak pamiętać, że oprócz roli użytkowej, powinien on być także estetycznym elementem wykończeniowym elewacji – niezależnie czy montowany jest na jej frontowej, czy tylnej stronie. Wybierając więc daszek na balkon lub nad drzwi wejściowe, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, aby uniknąć najczęstszych pomyłek. Jakich? O tym przeczytacie w tym artykule.

label
remove_red_eye 2974 odsłony

Planujesz zakup zadaszenia nad drzwi? Sprawdź daszki z poliwęglanu!

Daszki z poliwęglanu są coraz chętniej wybierane nad drzwi i taras. Nie tylko zabezpieczają je przed negatywnymi czynnikami pogodowymi, ale i cieszą oczy swoim estetycznym, perfekcyjnym wykonaniem. To solidne i funkcjonalne rozwiązanie, na które warto postawić!

label
remove_red_eye 4709 odsłony